
Vi är specialister på pilgrimsfärd till Santiago
Denna webbplats använder egna och tredjepartscookies, för att webbplatsen ska fungera korrekt och för att generera användningsstatistik.
Genom att fortsätta att surfa förstår vi att du samtycker till vår ookiepolicy
"Spain is Mores" gruppresor är anordnade så att ni på ett bekymmersfritt sätt kan njuta av en avslappnad semester. Resorna är mångsidiga och kan innehålla allt från lyxiga tågfärder till oförglömliga temaresor inom kultur, natur, aktiv semester och gastronomi.
Boendet på våra gruppresor är alltid hotell/semesterhus/villor av högsta standard, som vi noga valt ut efter kvalitet, läge och charm.
I kalendern nedanför kan man se avgångsdatum för våra kommande resor.
När vill ni resa?
215 km landsväg från Hondarribia till Billbao
7 nätter
Från 24159 SEK/pers.
En självguidad cykelresa genom Picos de Europas vackraste områden - en tur för äventyrslystna mountainbikers och naturälskare.
8 dagar / 7 nätter
Från 12200 SEK/pers.
En oförglömlig upplevelse i en av Galiciens vackraste fjordar - med natur, fysisk aktivitet och god mat. Inkl. boende, flyg t/r, utrustning.
8 dagar / 7 nätter
Från 16200 SEK/pers.
Pilgrimsvandring och kvalitetstid - aktiv familjesemester på Camino del Norte mellan Laredo och Llanes. En idealisk resa för hela familjen!
10 dagar / 9 nätter
Från 10990 SEK/pers.
10-dagar av storartade upplevelser i Norra Spanien med 4 dagars unik vandring. Inkl. boende, flyg t/r och hyrbil.
10 dagar / 9 nätter
Från 11200 SEK/pers.
Upplev världen under ytan, ”vandra” i floder, surfa på stora vågor, m.m. Inkl. boende, flyg t/r och hyrbil.
8 dagar / 7 nätter
Från 11500 SEK/pers.